Projekt "S rodinou k inkluzi"

Jak porazit DR-A-KOU-ŠE

Vloženo: 24.11.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 102x
Jako každý rok, i letos se naše škola zapojila do Soutěže pěti škol aneb jak porazit DR-A-KOU-ŠE! (drogy - alkohol - kouření - šikana). Letos se konal již 14. ročník a vše se odehrálo 14.11. v novoborském divadle.

Hlavními aktéry jsou žáci 6. ročníku. Soutěž je zaměřena na prevenci sociálně patologických jevů. Žáci prokazovali své znalosti z této oblasti například ve vědomostním kvízu nebo v připravené scénce na zadané téma.

Naši školu reprezentovali žáci 6.C – Magdaléna Štěpánková, Viktorie Pulkrábková, Anička Obrovská, Ema Michálková a Šimon Matys. Za velké podpory svých spolužáků v divadle ukázali své schopnosti a dovednosti v pěti různých disciplínách. Myslím si, že odvedli velký kus práce a naši školu velmi dobře reprezentovali.

Mgr. Darina Lachmanová