Přijímání žáků do 6. ročníku

Informace pro rodiče žáků budoucích šestých tříd - přijímací řízení do třídy s rozšířenou výukou jazyků a třídy se sportovním zaměřením

Výsledky přijímacího řízení do třídy se sportovním zaměřením:

zde (Velikost: 271.13 kB)

Projekt "S rodinou k inkluzi II"

(více se dočtete v pravém sloupci)

Projekt "Doučování žáků škol"

Vloženo: 7.1.2015 | Zobrazeno: 70246x

Jídelníček od 16.5. do 20.5.2021 (Velikost: 239.53 kB)

Jídelníček od 23.5. do 27.5.2022 (Velikost: 256.28 kB)

UPOZORNĚNÍ PRO CIZÍ STRÁVNÍKY!

S platností od 1. 1. 2022 dochází ke zvýšení ceny oběda na 78 Kč.

Aktuálně platné ceny obědů pro všechny kategorie strávníků neleznete v levém menu, v odkazu "Provozní řád (včetně stravného)".

Objednání obědů:

- www.strava.cz

- okénko školní jídelny 8 - 13 hod

- telefonicky 487 752 813

Aktuální informace pro cizí strávníky:

* obědy vydává ŠJ do vlastních jídlonosičů v čase 11.00 - 11.30 hodin

* objednávání obědů a hotovostní platby probíhají standardním způsobem - u okénka v budově ŠJ

* pro platby i nadále preferujeme bezhotovostní způsob

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.