Registrace prvňáčků

K ZÁPISU MOHOU PŘIJÍT RODIČE S DÍTĚTEM I BEZ REZERVACE!!!

Tyto děti budou zapisovány v učebně 1.B.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE:

Pokud bude Vaše dítě absolvovat zápis na více školách, je Vaší povinností dát nám nejpozději     do 30. dubna 2019 na vědomí, zda na naši školu nastoupí.

Rezervujte přes odkaz pod tímto oknem.

Vloženo: 23.3.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 16x
Měsíc březen je nejen měsícem jara, ale také měsícem karnevalových radovánek. Ano, tradiční karneval se konal i na Základní škole U Lesa 20. března 2019.

Vloženo: 21.3.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 33x
Již na předvánoční exkurzi v Liberci má třída deváťáků ukázala, že vždy není ta „spící“ grupka, jak se o ní občas traduje. No, na každém šprochu je pravdy trochu. Oni opravdu v době vyučování tak trochu odpočívají. Jakmile se ovšem dostanou mimo školu někam, kde mohou tvořit, nedělá jim problém se zapojit se a ukázat, co v nich opravdu je.

Okresní kolo v zeměpisné olympiádě v kategorii 7. tříd vyhrál a bude soupeřit s nejlepšími z ostatních okresů Libereckého kraje.

Vloženo: 19.3.2019 | Autor: AdminK | Zobrazeno: 41x
V letošním školním roce jsme den otevřených dveří obohatili o odpolední program naplněný zábavou i poučením. Pozvali jsme předškoláky a jejich rodiče, aby poznali školu trochu jinak.

Vloženo: 19.3.2019 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 32x
15. března jsme si připomínali 80. výročí vzniku Protektorátu Čechy a Morava. Vzpomínka na tuto temnou dobu v našich dějinách proběhla také na novoborském náměstí Míru. Akce se zúčastnili zástupci města, členové místních organizací a žáci novoborských základních škol. Za naši školu se dostavili žáci 8. C.

Vloženo: 18.3.2019 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 29x
Letos se opět připojíme k akci knihoven pořádané na podporu dětského čtenářství.

Vloženo: 15.3.2019 | Zobrazeno: 44x
Čtení nás baví!! Čtenářské deníky se nám krásně plní a my stále hledáme nové a nové knížky, které by nás mohly zaujmout.

Vloženo: 11.3.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 65x
Patrik Majcher, žák 8.C a letošní vítěz okresního kola olympiády v anglickém jazyce, reprezentoval naši školu v krajském kole, které se již tradičně konalo v libereckém DDM Větrník.

Celkem: 116 článků