Projekt "S rodinou k inkluzi"

Vloženo: 18.1.2020 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 25x
Již třetím rokem se naše škola zapojila do úspěšného projektu „Barevný týden na školách“, který proběhl v týdnu od 13. – 17. ledna 2020.

Vloženo: 15.1.2020 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 40x
" Pearson & BBC Live Classes" je unikátní projekt pro učitele angličtiny a jejich "náctileté" žáky. Jedna z možností jak zažít vyučování trochu jinak. My, žáci 9.C, jsme se tohoto projektu zúčastnili a byli jsme nadšeni.

Vloženo: 10.1.2020 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 86x
V naší škole proběhl v prosinci loňského roku vánoční jarmark. Již během jeho příprav se v našich srdcích zrodil nápad věnovat výtěžek z prodeje na dobrou věc. Lépe řečeno dobrému člověku.

Vloženo: 10.1.2020 | Zobrazeno: 48x
Ač nám spaní v ŠD na letošní školní rok připadlo na pátek 13. - tého, vyšlo přímo senzačně.

Vloženo: 20.12.2019 | Zobrazeno: 125x
Rádi bychom jménem Péti a celé naší rodiny touto cestou ze srdce poděkovali ZŠ U Lesa Nový Bor, že se rozhodla věnovat výtěžek z prvního vánočního jarmarku právě Péťovi. Moc si toho vážíme.

Vloženo: 20.12.2019 | Zobrazeno: 137x
Advent je doba, kdy více než jindy myslíme na druhé a pomáháme si navzájem. V tomto duchu se nesl i předvánoční jarmark na ZŠ U Lesa. Žáci i učitelé se rozhodli věnovat výtěžek z prodaných produktů na dobročinné účely.

Vloženo: 20.12.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 99x
„I my jsme udělali dobrý skutek“. Žáci 8. C se připojili do celorepublikového dobročinného projektu, který má za cíl zpříjemnit osamělým seniorům blížící se Vánoce.

Vloženo: 16.12.2019 | Zobrazeno: 188x
Druhou prosincovou sobotu jsme vyrazili na předvánoční výlet vlakem do Litoměřic a Terezína. Vzhledem k výluce jsme střídali dopravní prostředky, což pro některé bylo vítaným zpestřením.

Celkem: 46 článků