Mapa webu
Vloženo: 15.2.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 28x
V sobotu 16.2. sraz v 9:00 na autobusovém nádraží, návrat ve 14:10 tamtéž.

Vloženo: 12.2.2019 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 60x
Závody pro 1. stupeň se uskutečnily ve čtvrtek 7. února. Na startu se sešlo více než 120 závodníků. Letos počasí přálo, sněhu dostatek. Naši prvostupňoví účastníci opět nezklamali a ve výsledkové listině se umístili na předních příčkách a samozřejmě obsadili i místa na stupních vítězů.

Vloženo: 11.2.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 62x
V pátek 8. února proběhlo ve sportovním areálu na Polevsku okresní kolo ve sjezdovém lyžování a snowboardingu. Pořadatelem bylo Ski Polevsko a DDM Smetanka a jako vždy si zaslouží pochvalu za skvělou organizaci při účasti téměř 130 dětí z II. stupně a středních škol.

Vloženo: 8.2.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 140x
Jako vloni i letos si chceme zpestřit šedivý únor. Každý den v týdnu od 11. do 15. února bude jinak barevný.

Vloženo: 7.2.2019 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 64x
4. února 2019 proběhlo na naší škole školní kolo pěvecké soutěže „Karlovarský skřivánek“. Zúčastnilo se ho 51 dětí z obou stupňů. Hojnější účast byla jako vždy u těch nejmenších.

Vloženo: 6.2.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 66x | Zatím neupraveno
Ve dnech 29. a 30. ledna 2019 (úterý a středa) se konalo školní kolo anglické olympiády, kterého se zúčastnili žáci 2. stupně.

Vloženo: 31.1.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 94x | Zatím neupraveno
Třetí třída je plná nových informací a zkoumání. Proto jsme se v hodině prvouky pustili do malého pokusu.

Vloženo: 28.1.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 102x
Ve středu 23. ledna se za opravdu mrazivého, ale slunného počasí konalo ve ski areálu na Polevsku okresní kolo v klasickém lyžování. Pořadatelem akce bylo SKI Polevsko a DDM Smetanka.

Celkem: 104 článků