Vloženo: 20.4.2019 | Zobrazeno: 42x
10. dubna proběhlo v Zákupech okresní kolo OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů). Závodit odjelo celkem 23 lesáků od 4. do 8. třídy.

Vloženo: 17.4.2019 | Zobrazeno: 90x
Nejprve ta radost - děvčata ze 4. a zejména z 5. tříd ( Lucka Bártová 4. A, Viktorka Nováková 4. C, Majda Štěpánková, Maruška Mocová, Terka Ramišová 5. A, Týnka Masaříková, Anička Skalická 5. B, Zuzka Horníková, Viki Pulkrábková, Verča Pavlů a Stella Oppelová 5. C ) se zúčastnila okresního kola turnaje ve vybíjené v České Lípě, kde zaslouženě vyhrála a obsadila první místo.

Vloženo: 16.4.2019 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 27x
V období před Velikonocemi byly pozvány třídy 1. stupně na výstavu, kterou uspořádali žáci Základní školy praktické.

Vloženo: 9.4.2019 | Zobrazeno: 90x
Jsme rádi, že se tato celorepubliková akce již stala tradicí. Co si budeme nalhávat, my, lidé, jsme pěkní "bordeláři". Promiňte mi toto slovo, ale možná byste se divili, co všechno se dá najít v příkopu. Nebo v lese. Nebo pod okny domů.

Vloženo: 8.4.2019 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 99x
V naší školní knihovně se již mnoho let pravidelně scházíme v Literárně – dramatickém kroužku. Ani tento školní rok není výjimkou.

Vloženo: 4.4.2019 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 78x
Ve čtvrtek 21. 3 .2019 proběhlo na Základní škole náměstí Míru okresní kolo recitační soutěže. Pořadatelem byl Dům dětí a mládeže ,,Smetanka“.

Vloženo: 2.4.2019 | Zobrazeno: 124x
Dne 29. 3. 2019 jsem já a paní zástupkyně naší školy Marta Černáková navštívili s výběrem osmých tříd sklářský workshop na Střední sklářské škole v Novém Boru. Ve vrátnici na nás již čekal usměvavý pan Tille, který se nejen stal průvodcem školou, ale i obstaravatelem sympatického občerstvení.

Vloženo: 2.4.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 123x
Dne 27. 3. si žáci 7. C užili netradiční hodinu anglického jazyka na téma „Cooking“.

Celkem: 128 článků