Projekt "S rodinou inkluzi"

Vloženo: 18.10.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 5x
Nenech to být a pojď pomáhat s námi! Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Upozorni na to anonymně a rychle skrz NNTB.

Vloženo: 18.10.2019 | Zobrazeno: 16x
Možná jste si ho ve škole ani nevšimli, nevypadá nijak neobvykle a ani se nechová tak, aby na sebe upozorňoval. Chodí do 9.C a vůbec není namyšlený.

Vloženo: 18.10.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 58x
Dne 13.10.2019 vyšel naší žákyni z 9.C Janě Mrkvičkové její první hudební videoklip. Pár dní předtím jste ji mohli vidět na ČT 1 v pořadu Sama doma. Má teď tedy dobře našlápnuto, je to velmi nadaná umělkyně, a proto jsme ji tady pro vás vyzpovídali :)

Vloženo: 17.10.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 17x
Jako každý rok, i letos se naše škola zapojila do projektu „ 72 hodin“, jejímž smyslem je pomoci zvelebovat životní prostředí a pomáhat potřebným.

Vloženo: 16.10.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 31x
Stejně jako v jiných, tak i v naší Základní škole U Lesa se každoročně řeší materiálové zajištění výtvarné výchovy a nejčastěji se dokupují papíry, čtvrtky a kartony. Všichni ti, kdo ví o čem mluvím, mi dají za pravdu, že právě spotřeba čtvrtek a kartonů bývá nejen při hodinách výtvarné výchovy obrovská. Potom se velmi hodí jakákoliv materiální pomoc odjinud.

Vloženo: 15.10.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 39x
V úterý 8. října proběhlo v Jablonci nad Nisou v areálu Břízky krajské kolo v přespolním běhu. Závodit odjela 3 družstva, která zvítězila v okresním kole, tedy 15 lesáků.

Vloženo: 11.10.2019 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 49x
Již tradičně jsme se zapojili do projektu 72 hodin. Není nám lhostejná příroda, její znečišťování, ničení a devastování ve všech oblastech světa. Víme, že jsme její součástí a kdyby nebyla ona ……………………, proto nejsme lhostejní a pomáháme v rámci našich možností.

Vloženo: 7.10.2019 | Autor: AdminK | Zobrazeno: 55x
Před žáky devátých tříd i letos stojí rozhodnutí, kam se přihlásit na střední školu, jakým profesním směrem se vydat.

Celkem: 17 článků