Projekt "S rodinou k inkluzi"

Vloženo: 12.5.2020 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 184x
Škola bez žáků je velmi zvláštní prostředí. Tiché, smutné až tajemné. Není ale bez života.

Vloženo: 10.4.2018 | Zobrazeno: 97x
Ahoj kamarádi a milí rodiče, posílám vám nové video s Maxíkem. Omlouvám se, že mi to tak trvalo, trošku jsem bojovala s technikou.

Vloženo: 29.4.2020 | Zobrazeno: 143x
Ahoj kamarádi, rozhodla jsem se vyhodnotit naši půlroční soutěž o nejlepšího tajného agenta.

Vloženo: 7.4.2020 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 163x
V březnu - naštěstí jsme to stihli před jarními prázdninami - jsme si s dětmi povídali o tom ,co je to ten masopust. Jedno takové masopustní veselí jsme prožili i v našem oddělení.

Vloženo: 7.4.2020 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 127x
Také vánoční besídka byla pro všechny z nás velkým potěšením.

Vloženo: 5.4.2020 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 170x
Věřím, že děti ze 4. oddělení ŠD doma nelenoší a pilně vypracovávají zadané úkoly od svých třídních.

Vloženo: 2.4.2020 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 188x
Ahoj kamarádi, týden utekl jako voda a nám se s Maxíkem podařilo zase vymyslet něco pro radost :)

Vloženo: 27.3.2020 | Zobrazeno: 267x
Ahoj parto, kluci, holky, moc na vás vzpomínám a myslím, doufám, že se máte všichni dobře a nic vám nechybí. Doma už je možná chvílemi i nuda, co? Tak mě napadlo, že vám napíšu a pošlu něco pro radost :)