Pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče, zákonní zástupci, vzhledem k nastalé situaci nebude zápis do 1. třídy probíhat tradičním způsobem. Letos s dětmi do školy nepřijdete. Pod tímto textem jsou žádosti k přijetí i odkladu. Ty, prosím, vyplňte a pošlete buď elektronicky na adresu kancelar@zsulesa.cz nebo d.mouchova@zsulesa.cz. Pokud tuto možnost nemáte, můžete si žádost po telef. domluvě na č. 487 727 972 od 7,00 do 12,00 hod. přijít vyzvednout do školy a vyplnit na místě. Žádost datujte od 1. 4. do 30. 4. 2020.

"Desatero"...... zde (Velikost: 33 kB)

Žádost o přijetí zde (Velikost: 27 kB)

Žádost o odklad zde (Velikost: neznámá)

Projekt "S rodinou k inkluzi"

Vloženo: 7.1.2015 | Autor: AdminK| Zobrazeno: 6762x |

Nové volební období školské rady

Volby zástupců z řad rodičů proběhly dne 21. listopadu 2017 s následujícími výsledky početu získaných hlasů: PharmDr. Jana Šolínová - 17 hlasů, MUDr. Miroslava Pitoňáková -14 hlasů; na dalším místě paní Dominika Babáková - 3 hlasy.

Do školské rady za zastupitele města jmenováni: Mgr.Jiří Janás a MUDr. Lenka Šepsová.

Školní radu doplní zástupkyně učitelů Mgr. Marie Zemancová a Mgr.Petra Košťálová zvolené 13. 11. 2017.

Složení Školské rady:

Zástupci MěÚ  Mgr. Jiří JANÁS, MUDr. Lenka ŠEPSOVÁ
 Zástupci ZŠ  Mgr. Marie ZEMANCOVÁ, Mgr. Petra KOŠŤÁLOVÁ
 Zástupci z řad rodičů  PharmDr. Jana ŠOLÍNOVÁ, MUDr. Miroslava PITOŇÁKOVÁ

Na ustavujícím jednání stávající školské rady dne proběhla volba předsedy ŠR. Předsedkyní byly jednomyslně zvolena Mgr. Marie Zemancová. Mgr. Petra Košťálová byla zvolena zapisovatelkou.