Přijímání žáků do 6. ročníku

Vážení rodiče, rádi bychom, aby se neopakovala situace z loňského roku, kdy byli do třídy s jazykovým změřením přijímáni žáci pouze podle prospěchu. Nevíme, jak se bude situace s pandemií vyvíjet, ale je možné, že termín přijímacích zkoušek bude posunut. Pokud by tato situace nastala, budete informováni. Sledujte webové stránky.

Ti, kteří budou na naši školu přestupovat odjinud, musí podat žádost o přestup ( tiskopis naleznete v záložce pro rodiče, formuláře ).

.

Pro rodiče budoucích prvňáčků

Podrobné informace naleznete v přiloženém dokumentu Zápis (Velikost: 24.27 kB).

"Desatero"...... zde (Velikost: 33 kB).

V případě dotazů volejte tel. č. 731 449 309 nebo pište na email d.mouchova@zsulesa.cz

Tiskopisy žádostí naleznete v záložce Pro rodiče - formuláře.

Dny otevřených dveří v klasické podobě pořádat nemůžeme. Naši školu si přesto můžete prohlédnout a to v pravé části stránky. Záložky: Prohlídka školy a Virtuální prohlídka.

Projekt "S rodinou k inkluzi"

Stránky tříd

Vloženo: 7.1.2015 | Autor: AdminK | Zobrazeno: 7773x

Nové volební období školské rady

Volby zástupců z řad rodičů proběhly dne 21. listopadu 2017 s následujícími výsledky početu získaných hlasů: PharmDr. Jana Šolínová - 17 hlasů, MUDr. Miroslava Pitoňáková -14 hlasů; na dalším místě paní Dominika Babáková - 3 hlasy.

Do školské rady za zastupitele města jmenováni: Mgr.Jiří Janás a MUDr. Lenka Šepsová.

Školní radu doplní zástupkyně učitelů Mgr. Marie Zemancová a Mgr.Petra Košťálová zvolené 13. 11. 2017.

Složení Školské rady:

Zástupci MěÚ  Mgr. Jiří JANÁS, MUDr. Lenka ŠEPSOVÁ
 Zástupci ZŠ  Mgr. Marie ZEMANCOVÁ, Mgr. Petra KOŠŤÁLOVÁ
 Zástupci z řad rodičů  PharmDr. Jana ŠOLÍNOVÁ, MUDr. Miroslava PITOŇÁKOVÁ

Na ustavujícím jednání stávající školské rady dne proběhla volba předsedy ŠR. Předsedkyní byly jednomyslně zvolena Mgr. Marie Zemancová. Mgr. Petra Košťálová byla zvolena zapisovatelkou.