Rozpočet školy

Vloženo: 23.3.2017 | Zobrazeno: 8271x

Dle povinnosti stanovené zákonem č. 23/2017 Sb., o rozpočtové odpovědnosti jsou příspěvkové organizace zřízené územním samosprávným povinné zveřejnit svůj rozpočet nákladů a výnosů na aktuální kalendářní rok a navazující střednědobý výhled rozpočtu.

Rok 2018

V dokumentu je zveřejněn rozpočet příspěvkové organizace (Velikost: 313.82 kB) na rok 2018 s výhledem do roku 2020- pro hlavní činnost (vzdělávací).

Rok 2019
V dokumentu je zveřejněn rozpočet příspěvkové organizace na rok 2019 (Velikost: 232.42 kB) včetně střednědobého výhledu do roku 2021 pro hlavní činnost (vzdělávací) a rozpočet investic a oprav (Velikost: 209.11 kB) hrazených zřizovatelem.

Rok 2021

V dokumentu je zveřejněn rozpočet příspěvkové organizace na rok 2021 (list 1) (Velikost: 223.41 kB) se střednědobým výhledem pro hlavní činnost a rozpočet investic a oprav (Velikost: 198.39 kB) hrazených zřizovatelem (list 2).

Rok 2022

V dokumentu je zveřejněn rozpočet příspěvkové organizace na rok 2022 (Velikost: 275.9 kB) se střednědobým výhledem pro hlavní činnost a rozpočet oprav a investic (Velikost: 215.91 kB) hrazených zřizovatelem.

Rok 2023

V dokumentu je zveřejněn rozpočet příspěvkové organizace na rok 2023 (Velikost: 277.8 kB) se střednědobým výhledem pro hlavní činnost a rozpočet investic a oprav (Velikost: 213.64 kB) hrazených zřizovatelem.

Rok 2024

V dokumentu je zveřejněn rozpočet příspěvkové organizace na rok 2024 (Velikost: 226.96 kB) se střednědobým výhledem pro hlavní činnost a rozpočet investic a oprav (Velikost: 206.8 kB) hrazených zřizovatelem