Pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče, zákonní zástupci, vzhledem k nastalé situaci nebude zápis do 1. třídy probíhat tradičním způsobem. Letos s dětmi do školy nepřijdete. Pod tímto textem jsou žádosti k přijetí i odkladu. Ty, prosím, vyplňte a pošlete buď elektronicky na adresu kancelar@zsulesa.cz nebo d.mouchova@zsulesa.cz. Pokud tuto možnost nemáte, můžete si žádost po telef. domluvě na č. 487 727 972 od 7,00 do 12,00 hod. přijít vyzvednout do školy a vyplnit na místě. Žádost datujte od 1. 4. do 30. 4. 2020.

"Desatero"...... zde (Velikost: 33 kB)

Žádost o přijetí zde (Velikost: 27 kB)

Žádost o odklad zde (Velikost: neznámá)

Projekt "S rodinou k inkluzi"