Pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče, zákonní zástupci, vzhledem k nastalé situaci nebude zápis do 1. třídy probíhat tradičním způsobem. Letos s dětmi do školy nepřijdete. Pod tímto textem jsou žádosti k přijetí i odkladu. Ty, prosím, vyplňte a pošlete buď elektronicky na adresu kancelar@zsulesa.cz nebo d.mouchova@zsulesa.cz. Pokud tuto možnost nemáte, můžete si žádost po telef. domluvě na č. 487 727 972 od 7,00 do 12,00 hod. přijít vyzvednout do školy a vyplnit na místě. Žádost datujte od 1. 4. do 30. 4. 2020.

"Desatero"...... zde (Velikost: 33 kB)

Žádost o přijetí zde (Velikost: 27 kB)

Žádost o odklad zde (Velikost: neznámá)

Projekt "S rodinou k inkluzi"

Žáci s SPU

Vloženo: 2.3.2015 | Zobrazeno: 4863x |
SPU = specifická porucha učení

Žáci s SPU

Poruchy učení diagnostikuje na základě vyšetření pedagogicko-psychologická poradna. Škole následně zašle odborné doporučení. Na základě tohoto doporučení může být upraven přístup k žákovi a způsob práce s ním. To vše za podmínky současného plnění doporučení poradny ze strany žáka a rodiny - zejména docházka na nápravu specifických poruch učení (pokud je poradnou doporučena), domácí příprava, pomoc rodičů s domácí přípravou.

Nápravu specifických poruch učení (DN) ve škole ve školním roce 2019/2020 zajišťují:

pro 6. - 7. třídy - Mgr. Renata Krejčíková

pro 8. - 9. třídy - Mgr. Petra Lapuníková.

skupina DN  zaměření  rozvrh
 6. třídy čtenářský klub - Šablony 2  Út 14.00 - 15.30
 7. třídy dyslektická náprava  St 14.00 - 14.45
 8. - 9. třídy  dyslektická náprava Po 14.00 - 14.45

Pokud zapsaný žák na DN řádně nedochází, může být vyloučen. Zároveň s tím ztrácí nárok na individuální přístup doporučený poradenským zařízením pro běžnou výuku.

Žáci s podpůrnými opatřeními v roce 2019-2020

Žákům s diagnózou SPU, případně se závažnými zdravotními problémy je na základě  vyšetřením poradenským zařízením stanoven stupeň podpůrných opatření (PO) a na něj navazující další opatření vztahující se k výuce.

stupeň ZŠ  1. stupeň PO   2. stupeň PO  3. stupeň PO
 1. stupeň