Projekt "S rodinou k inkluzi II"

(více se dočtete v pravém sloupci)

Stránky tříd

Ubytování - dvoulůžkové pokoje

Vloženo: 7.1.2015 | Autor: AdminK | Zobrazeno: 11479x
Pokud máte chuť navštívit Nový Bor, městečko v srdci krásné přírody, v podhůří Lužických hor, pojeďte k nám! Naše škola Vám nabízí možnost ubytování s bohatým zázemím a to v moderní, nedávno dokončené nástavbě za příznivé ceny vhodné pro širokou veřejnost.

Kapacita - 16 třílůžkových pokojů (48 lůžek)
(vždy 2 třílůžkové pokoje se společným příslušenstvím)

Cena: 300 Kč za lůžko/den
Dětské akce: 150 Kč za lůžko/den

Součástí ubytování:
  • klubovna a společenská místnost - v současné době je k dispozici omezeně
  • učebna (přednášková místnost) - v současné době je k dispozici omezeně
  • klidné a příjemné prostředí poblíž přírody

Ubytování je vhodné jak pro skupinové zájezdy (např. školní výlety, školy v přírodě, zájezdy učitelů, turistů, cyklistů, sportovců a dalších skupin) tak i pro individuální zájemce (rodiny s dětmi, studenty, skupiny přátel apod.). Cena za ubytování bude zohledněna při ubytování dětských, sportovních a neziskových organizací za dítě na 150,--Kč/den, lůžko.

Jelikož k dispozici je i školní jídelna, naše ubytovací kapacity jsou ideální také například pro významné společenské či rodinné události: svatby, větší oslavy atd.

V případě zájmu je možné rovněž zajistit i levnější hromadné nocování ve školních tělocvičnách.

Kontakt:
mobil: 731 657 875
e-mail: kancelar@zsulesa.cz
Adresa: Základní škola U Lesa, ul. Boženy Němcové 539, Nový Bor 473 01

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.