Projekt "S rodinou k inkluzi II"

(více se dočtete v pravém sloupci)

Stránky tříd

Informace pro vycházející žáky a jejich rodiče

Vloženo: 4.3.2018 | Zobrazeno: 5802x
V letošním roce proběhne již podruhé v rámci přijímacího řízení do všech maturitních oborů (s výjimkou uměleckých) JEDNOTNÁ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKA.

Organizací  jednotné přijíímací zkoušky byla pověřena společnost CERMAT. Přečtěte si materiály, které upravují a shrnují podmínky a průběh jednotné přijímací zkoušky.

Veškeré informace naleznete na stránkách www.cermat.cz

• Vyhláška MŠMT o organizaci přijímacího řízení ke střednímu vzdělávání.

• Informace ke konání jednotné přijímací zkoušky

• Přijímací zkouška z matematiky (Velikost: 142.7 kB).

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.