Pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče, zákonní zástupci, vzhledem k nastalé situaci nebude zápis do 1. třídy probíhat tradičním způsobem. Letos s dětmi do školy nepřijdete. Pod tímto textem jsou žádosti k přijetí i odkladu. Ty, prosím, vyplňte a pošlete buď elektronicky na adresu kancelar@zsulesa.cz nebo d.mouchova@zsulesa.cz. Pokud tuto možnost nemáte, můžete si žádost po telef. domluvě na č. 487 727 972 od 7,00 do 12,00 hod. přijít vyzvednout do školy a vyplnit na místě. Žádost datujte od 1. 4. do 30. 4. 2020.

"Desatero"...... zde (Velikost: 33 kB)

Žádost o přijetí zde (Velikost: 27 kB)

Žádost o odklad zde (Velikost: neznámá)

Projekt "S rodinou k inkluzi"

Informace pro vycházející žáky a jejich rodiče

Vloženo: 4.3.2018 | Zobrazeno: 4076x |
V letošním roce proběhne již podruhé v rámci přijímacího řízení do všech maturitních oborů (s výjimkou uměleckých) JEDNOTNÁ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKA.

Organizací  jednotné přijíímací zkoušky byla pověřena společnost CERMAT. Přečtěte si materiály, které upravují a shrnují podmínky a průběh jednotné přijímací zkoušky.

Veškeré informace naleznete na stránkách www.cermat.cz

• Vyhláška MŠMT o organizaci přijímacího řízení ke střednímu vzdělávání.

• Informace ke konání jednotné přijímací zkoušky

• Přijímací zkouška z matematiky (Velikost: 142.7 kB).