Pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče, zákonní zástupci, vzhledem k nastalé situaci nebude zápis do 1. třídy probíhat tradičním způsobem. Letos s dětmi do školy nepřijdete. Pod tímto textem jsou žádosti k přijetí i odkladu. Ty, prosím, vyplňte a pošlete buď elektronicky na adresu kancelar@zsulesa.cz nebo d.mouchova@zsulesa.cz. Pokud tuto možnost nemáte, můžete si žádost po telef. domluvě na č. 487 727 972 od 7,00 do 12,00 hod. přijít vyzvednout do školy a vyplnit na místě. Žádost datujte od 1. 4. do 30. 4. 2020.

"Desatero"...... zde (Velikost: 33 kB)

Žádost o přijetí zde (Velikost: 27 kB)

Žádost o odklad zde (Velikost: neznámá)

Projekt "S rodinou k inkluzi"

Sešity a pomůcky

Vloženo: 2.3.2015 | Autor: AdminK| Zobrazeno: 11830x |
Na níže uvedeném odkazu naleznete seznam sešitů a pomůcek na matematiku, které žáci naší školy potřebují k výuce.

Počty jednotlivých sešitů se mohou mírně lišit od skutečnosti, což je dáno odlišnými požadavky různých vyučujících. Sešity určené pro výuku Fj platí pouze pro jazykové třídy. Sešity na Nj využije v 6. ročníku pouze jazyková třída, od 7. ročníku všichni žáci.

Seznam sešitů a pomůcek zde (Velikost: 201.79 kB)

Dále potřebují všichni žáci oblečení a obuv na tělesnou výchovu a výtvarné pomůcky.

Žáci 2. stupně pak potřebují Tabulky pro ZŠ a Školní atlas světa. Obojí nabízíme k objednání za zvýhodněnou cenu na začátku 6. ročníku.