Přijímání žáků do 6. ročníku

Vážení rodiče, rádi bychom, aby se neopakovala situace z loňského roku, kdy byli do třídy s jazykovým změřením přijímáni žáci pouze podle prospěchu. Nevíme, jak se bude situace s pandemií vyvíjet, ale je možné, že termín přijímacích zkoušek bude posunut. Pokud by tato situace nastala, budete informováni. Sledujte webové stránky.

Ti, kteří budou na naši školu přestupovat odjinud, musí podat žádost o přestup ( tiskopis naleznete v záložce pro rodiče, formuláře ).

.

Pro rodiče budoucích prvňáčků

Podrobné informace naleznete v přiloženém dokumentu Zápis (Velikost: 24.27 kB).

"Desatero"...... zde (Velikost: 33 kB).

V případě dotazů volejte tel. č. 731 449 309 nebo pište na email d.mouchova@zsulesa.cz

Tiskopisy žádostí naleznete v záložce Pro rodiče - formuláře.

Dny otevřených dveří v klasické podobě pořádat nemůžeme. Naši školu si přesto můžete prohlédnout a to v pravé části stránky. Záložky: Prohlídka školy a Virtuální prohlídka.

Projekt "S rodinou k inkluzi"

Stránky tříd

Sešity a pomůcky

Vloženo: 2.3.2015 | Autor: AdminK | Zobrazeno: 13426x
Na níže uvedeném odkazu naleznete seznam sešitů a pomůcek na matematiku, které žáci naší školy potřebují k výuce.

Počty jednotlivých sešitů se mohou mírně lišit od skutečnosti, což je dáno odlišnými požadavky různých vyučujících. Sešity určené pro výuku Fj platí pouze pro jazykové třídy. Sešity na Nj využije v 6. ročníku pouze jazyková třída, od 7. ročníku všichni žáci.

Seznam sešitů a pomůcek zde (Velikost: 201.79 kB)

Dále potřebují všichni žáci oblečení a obuv na tělesnou výchovu a výtvarné pomůcky.

Žáci 2. stupně pak potřebují Tabulky pro ZŠ a Školní atlas světa. Obojí nabízíme k objednání za zvýhodněnou cenu na začátku 6. ročníku.