Kotva
Kalendář akcí
Jsou letní prázdniny
Zapojení školy v projektech

Projekt "Mléko do škol"

          

 

Projekt "Ovoce do škol"

  Ovoce a zelenina do škol


Projekt "Šablony 1"Projekt "Pilotní projekt na podporu čtenářské a matematické gramotnosti"

 

 

 

 
 
Mapa webu

Velký úspěch družstva v přehazované – šestí na republice!

Vloženo: 1.4.2019 | Zobrazeno: 209x
Po vítězství v okresním i krajském kole v přehazované postoupilo družstvo našich hráčů a hráček na republikové finále, které se konalo ve dnech 27. - 28. 3. 2019 v Liberci na ZŠ Dobiášova. Republikové finále se uskutečnilo pod záštitou PhDr. Mgr. Ivana Langra, náměstka primátora pro kulturu, školství , sociální věci a cestovní ruch.

Velké finálové klání bylo zahájeno slavnostním nástupem všech družstev, rozhodčích a technických pracovníků. Všechny účastníky přivítal ředitel celé soutěže Mgr. Ivo Svatoš a také zástupci sportovců, paní Květa Jeriová - Pecková a slečna Lucie Kolářová /volejbalistka /. Nástupu se zúčastnilo 16 družstev z celé České republiky. Po jeho skončení  byla družstva rozdělena  do  4 základních skupin. Utkání ve skupinách se hrála první den až do večerních hodin. Skupinu se nám podařilo vyhrát a velmi unaveni jsme po večeři odjeli spát na koleje TU.                                                                                                                

Druhý den pokračovala utkání o celkové pořadí. Soupeřili jsme s družstvy z velkých měst a podařilo se nám získat krásné 6. místo, na což jsme velmi pyšní. A kdo byli ti úžasní reprezentanti naší školy? Z 5. C  Veronika Pavlů - kapitánka, Patrik Kábrle, Jan Kolč, Šimon Matys, Zuzana Horníková a Viktorka Pulkrábková, z 5. B  Kristýna Masaříková a Martin Cempírek, z 5. A  Tereza Ramišová a ze 4. C  Viktorka Nováková. 

Děkujeme za reprezentaci naší školy, jsme na vás hrdé!                                                                                    Vaše trenérky Mgr. Marie Zemancová a Mgr. Hana Kratochvílová