Školní kolo anglické olympiády

Vloženo: 6.2.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 139x
Ve dnech 29. a 30. ledna 2019 (úterý a středa) se konalo školní kolo anglické olympiády, kterého se zúčastnili žáci 2. stupně.

V úterý dopoledne se konala poslechová část olympiády a odpoledne jako již tradičně proběhla konverzační část. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií – pro 6. a 7. třídu a pro 8. a 9. třídu. V konverzační části se nám žáci představili, mluvili na vybrané téma a popisovali obrázek.

Účast byla hojná a někteří žáci se ukázali jako velmi dobří mluvčí. V kategorii mladších žáků vyhráli Markéta Dufková ze 7. C a David R. Grosser ze 6.A a ze starších žákůvyhrál Patrik Majcher z 8.C. Všichni zmínění postoupili do okresního kola, kde jistě prokážou své kvality a budou naši školu velmi dobře reprezentovat.

Děkujeme všem zúčastněným a gratulujeme všem postupujícím.

Mgr. Darina Lachmanová