Registrace prvňáčků

K ZÁPISU MOHOU PŘIJÍT RODIČE S DÍTĚTEM I BEZ REZERVACE!!!

Tyto děti budou zapisovány v učebně 1.B.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE:

Pokud bude Vaše dítě absolvovat zápis na více školách, je Vaší povinností dát nám nejpozději     do 30. dubna 2019 na vědomí, zda na naši školu nastoupí.

Rezervujte přes odkaz pod tímto oknem.

Předvánoční exkurze 8.C - Chvalský zámek

Vloženo: 19.12.2018 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 151x
Na exkurzi jsme vyrazili s dobrou náladou. Cesta proběhla hladce až k Chvalskému zámku. Tam na nás čekala milá a usměvavá paní průvodkyně a úžasná prohlídka.

Ze všech koutů zámku na nás dýchala adventní atmosféra. Prohlídka se nám velmi líbila, kromě staročeských vánočních zvyků jsme též poznali i některá řemesla našich předků. Jako bonus jsme si prohlédli výstavu obrazů malíře a ilustrátora Karla Franty - jeho dobromyslných čertů a hudebních nástrojů.

V patřičné vánoční náladě jsme ještě zavítali do centra Prahy na náměstí Republiky, kde jsme se prošli po vánočních trzích. A potom již honem na zpáteční autobus. Všem se nám exkurze moc líbila.

Zuzana Havlasová, 8.C