Bramboroví lesáci

Vloženo: 9.12.2018 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 93x | Zatím neupraveno
Na konci listopadu proběhla okresní kola ve florbale všech kategorií.

Jako první zasáhli do bojů mladší žáci a v základní skupině skončili na nepostupovém 3. místě. Oporou byl dobře hrající Jan Hromádka ze 7.C, ale sám na vše nestačil. V mladších žákyních se přihlásilo jen 6 družstev, tak děvčata měla rovnou finále. Naše lesačky vybojovaly dvě výhry a jednu remízu a to stačilo jen na bramborou příčku. Nejlepší střelkyní našeho týmu se stala Kristýna Vaňková ze 7.B, která dala čtyři branky.

Ve starším žactvu nejprve chlapci dominovali ve své základní skupině a s přehledem postoupili do finále spolu ze ZŠ Špičák, se kterou si dokonce vzali cenné vítězství 4:3. Ve finále to byl boj o každý gól a bod a smolná remíza 2:2 se ZŠ Jižní, rozhodla o tom, že jsme o jeden bod skončili na 4. místě a nepostoupili do krajského kola. Nejlepším hráčem v našem týmu byl Petr Stehlík z 9.B, nejlepším střelcem se stal Ondřej Staňa a v brance kraloval Jan Carboch, oba z 9.B.

Starší děvčata začala základní skupinu s dvěma výhrami a v poklidu postoupila do finále, kde je čekal tvrdý boj o dobré umístění. Ten se nekonal a třemi porážkami skončili na 4. místě. Nejlepší střelkyní  se stala Viktorie Kašubiaková z 9.C. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Učitelé TV