Registrace prvňáčků

K ZÁPISU MOHOU PŘIJÍT RODIČE S DÍTĚTEM I BEZ REZERVACE!!!

Tyto děti budou zapisovány v učebně 1.B.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE:

Pokud bude Vaše dítě absolvovat zápis na více školách, je Vaší povinností dát nám nejpozději     do 30. dubna 2019 na vědomí, zda na naši školu nastoupí.

Rezervujte přes odkaz pod tímto oknem.

Bramboroví lesáci

Vloženo: 9.12.2018 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 148x
Na konci listopadu proběhla okresní kola ve florbale všech kategorií.

Jako první zasáhli do bojů mladší žáci a v základní skupině skončili na nepostupovém 3. místě. Oporou byl dobře hrající Jan Hromádka ze 7.C, ale sám na vše nestačil. V mladších žákyních se přihlásilo jen 6 družstev, tak děvčata měla rovnou finále. Naše lesačky vybojovaly dvě výhry a jednu remízu a to stačilo jen na bramborou příčku. Nejlepší střelkyní našeho týmu se stala Kristýna Vaňková ze 7.B, která dala čtyři branky.

Ve starším žactvu nejprve chlapci dominovali ve své základní skupině a s přehledem postoupili do finále spolu ze ZŠ Špičák, se kterou si dokonce vzali cenné vítězství 4:3. Ve finále to byl boj o každý gól a bod a smolná remíza 2:2 se ZŠ Jižní, rozhodla o tom, že jsme o jeden bod skončili na 4. místě a nepostoupili do krajského kola. Nejlepším hráčem v našem týmu byl Petr Stehlík z 9.B, nejlepším střelcem se stal Ondřej Staňa a v brance kraloval Jan Carboch, oba z 9.B.

Starší děvčata začala základní skupinu s dvěma výhrami a v poklidu postoupila do finále, kde je čekal tvrdý boj o dobré umístění. Ten se nekonal a třemi porážkami skončili na 4. místě. Nejlepší střelkyní  se stala Viktorie Kašubiaková z 9.C. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Učitelé TV