Přijímání žáků do 6. ročníku

!!!!!!!POZOR ZMĚNA!!!!!!!

Termín přijímacích zkoušek do jazykové třídy posouváme

na 10. května 2021.

Vzhledem k situaci berte tento termín jako pravděpodobný a průběžně sledujte webové stránky .

Termíny podání žádostí platí stávající = 26. 4. 2021

Ti, kteří budou na naši školu přestupovat odjinud, musí podat žádost o přestup ( tiskopis naleznete v záložce pro rodiče, formuláře ).

Pro rodiče budoucích prvňáčků

"Desatero"...... zde (Velikost: 33 kB).

V případě dotazů volejte tel. č. 731 449 309 nebo pište na email d.mouchova@zsulesa.cz

Tiskopisy žádostí naleznete v záložce Pro rodiče - formuláře.

Dny otevřených dveří v klasické podobě pořádat nemůžeme. Naši školu si přesto můžete prohlédnout a to v pravé části stránky. Záložky: Prohlídka školy a Virtuální prohlídka.

Projekt "S rodinou k inkluzi"

Stránky tříd

Charakteristika prostředí školy

Vloženo: 7.1.2015 | Autor: AdminK | Zobrazeno: 8850x

Za sedmero řekami, sedmero horami, daleko na severu, tam kde země Česká již zvolna své úrodné lány opouští, tam kde pohraniční hvozdy zemskou hradbu tvoří, tam kde husté lesy až k městům se táhnou, tam kde potoků dosti i skal hojnost je, tam, tam nalézá se škola a není to škola ledajaká, je to škola základní, devítiletá. Škola U Lesa též zvaná. Škola novoborská. Škola naše!

Nový Bor, sklářské město s necelými 12 tisíci obyvateli leží na úpatí zalesněných Lužických hor. Školní areál je výhodně položen na východním okraji města v klidné vilové čtvrti poblíž lesa, nedaleko silnice na Sloup v Čechách. V okolí se rozprostírají borovicové lesní plochy, které kladně ovlivňují ovzduší celého areálu.

Poměrně rozsáhlý areál školy plný zeleně sestává ze tří budov a širokého sportovního zázemí. V nejstarší tzv. hlavní budově sídlí třídy prvního stupně a vedení školy. Dále je zde tzv. nová budova (sídlo druhého stupně) a budova školní družiny se školní jídelnou v přízemí.

Zde (Velikost: 2.12 MB) si můžete prohlédnout náš školní areál.