Projekt "S rodinou k inkluzi"

Jak trávíme zimní čas v šestém oddělení školní družiny…………

Vloženo: 7.2.2020 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 70x
Vánoce jsme s dětmi oslavili besídkou, která byla spojena s již tradiční narozeninovou oslavou.

Pochutnali jsme si na spoustě výborného domácího cukroví a dalších dobrůtek, které si děti přinesly z domova, za což děkuji všem rodinným příslušníkům, kteří se na této lahodě podíleli.

Další dík patří slečnám praktikantkám, které pro děti připravily a představily spoustu krásných vánočních tradic, nechybělo ani házení pantoflem nebo pouštění lodiček. Také Ježíšek v družině něco zanechal a toho s dětmi rádi využíváme a budeme využívat dál.

Po vánočních prázdninách se opět pilně věnujeme tvoření, hraní a dokonce tančení, které k přicházejícím oslavám Masopustu patří. Na pozadí všeho probíhá turnaj ve stolním fotbale, pravidelné šifrování, a když se nám poštěstí, snažíme se trávit čas venku - třeba stavěním sněhuláků.

Hana Chytalová