Projekt "S rodinou k inkluzi"

I děti pomáhají …

Vloženo: 10.1.2020 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 86x
V naší škole proběhl v prosinci loňského roku vánoční jarmark. Již během jeho příprav se v našich srdcích zrodil nápad věnovat výtěžek z prodeje na dobrou věc. Lépe řečeno dobrému člověku.

Jmenuje se Vladimíra Frančáková, žije v domě s pečovatelskou službou v Novém Boru, je nevidomá a celoživotně upoutána na invalidní vozík. I přesto se paní Vladimíra snaží pomáhat druhým, podobně handicapovaným lidem. Nejen proto si zaslouží náš obdiv a úctu, ale také dar v hodnotě 5 000,- Kč, který jsme jí mohli věnovat díky pečlivé práci dětí z většiny tříd 1. stupně a školní družiny.

Doufejme, že si paní Vladěnka užívá hezké chvíle při poslechu napínavých audioknih z nové hifi věže. Zbývajících 3 170,- Kč jsme věnovali na pořádání kulturních akcí v pečovatelském domě.

Mgr. Dvořáková Iveta