Kotva
Rodičům budoucích prvňáčků

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků:

Desatero (Velikost: neznámá)

Seznam pomůcek (Velikost: 38.5 kB)    

Informace pro rodiče dětí do přípravné třídy:

zde (Velikost: 15.82 kB)

 

 

 

 
 
Kalendář akcí
Jsou letní prázdniny
Zapojení školy v projektech

Projekt "S rodinou k inkluzi"

s neziskovou organizací Rodina v centru

   

 

Projekt "Mléko do škol"

          

 

Projekt "Ovoce do škol"

  Ovoce a zelenina do škol


Projekt "Šablony 2"Projekt "Pilotní projekt na podporu čtenářské a matematické gramotnosti"

 

 

 

 
 
Mapa webu

Kemp OVOV

Vloženo: 13.12.2019 | Zobrazeno: 231x
Sazka olympijský víceboj organizuje pro učitele tělesné výchovy každoročně víkendový kemp. Letos se 80 učitelů sešlo od pátku 29. 11. do neděle 1. 12. na Lipně.

Olympijský tým pro nás připravil ubytování v hotelu BouCZECH s výhledem na Lipno a pestrý a opravdu nabitý program teorie, přednášek a aktivních činností.

V den příjezdu jsme si vyslechli přednášku od p. Aleše Fejfara, zástupce Horské služby působící v Lipně ad Vltavou a prošli jsme kurzem první pomoci. Dále nám byl představen výukový program Playdagogy a byly odprezentovány novinky Sazka Olympijského víceboje. P. Damián Viktor, zástupce města Lipno n. V., nás seznámil s touto lokalitou a s možnostmi sportovního vyžití pro školy i rodiny ve všech ročních obdobích.

Ze sportovních aktivit jsme si zacvičili jógu, v tělocvičně ZŠ Frymburk jsme prošli volejbalovým tréninkem v hodinách tělocviku s bývalým reprezentantem a trojnásobným účastníkem Mistrovství světa Jiřím Popelkou, Veslař Václav Chalupa (stříbrný olympionik r Barcelony v r. 1992) nám připravil  modelovou hodinu a zasoutěžili jsme sis ním  na trenažerech veslování. Prohlédnout si jeho medaile a vzít do ruky tu pravou olympijskou byl opravdu zážitek! Na břehu Lipna jsme absolvovali lekci Nordic Walking a Nordic Running a v nedělní dopoledne za velmi mrazivého počasí byl všechny účastníky připraven orientační závod družstev pod Stezkou v korunách stromů. Odměnou za naší celovíkendovou snahu nám byl pak volný vstup na Stezku v korunách stromů!

Asi nejvíce očekávaná byla přednáška Jana Mühlfeita, kouče top manažerů, olympijských vítězů, umělců, lékařů, modelek a dalších. Člověku, který byl 15 let ve vedení Microsoftu, jsme dvě a půl hodiny naslouchali se zadrženým dechem. Doslova nás jeho vyprávění pohltilo! Jediná Katka Neumannová díky pracovním povinnostem nepřijela, tak snad příště??

Před odjezdem domů jsme obdrželi všichni účastnický diplom, poděkovaní patřilo desetičlennému olympijskému týmu v čele trojskokankou Šárkou Kašpárkovou, tyčkařem Štěpánem Janáčkem a běžcem Petrem Marinčičem. A na závěr? Asi pro nás ten nejlepší dárek – poděkování nám všem učitelům tělesné výchovy za práci, kterou děláme. Je opravdu milé, že i v dnešní době jsou mezi námi lidé, kteří si práce učitelů váží a podporují jí a snaží se spolu s námi s dětmi sportovat.

Jarmila Nováková, uč TV a školní garant OVOV