Projekt "S rodinou k inkluzi"

Florbalový turnaj

Vloženo: 2.12.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 89x
V listopadu se každoročně konají okresní kola ve florbalu. Letos jsme měli opět zastoupení ve všech kategoriích.

V pondělí 11.11. družstvo starších dívek vybojovalo v konkurenci osmi škol čtvrté místo. V boji o bronz jsme prohráli až na nájezdy se základní školou ze Špičáku. Poté následoval turnaj starších chlapců a ti skončili v základní skupině na druhém místě a postoupili do finále. V něm se nám moc nevedlo a skončili jsme celkově na pátém místě.

O týden později, v pondělí 18.11. si ve sportovní hale v České Lípě, změřila síly děvčata z mladší kategorie. Dívky hrály celkem šest zápasů. Dvě výhry nad základní školou Sever a Zákupami znamenaly jen celkové 5. místo. Chlapci skončili v základní skupině na čtvrtém místě a do dalších bojů nepostoupili.

Školu reprezentovali:

Starší kategorie:

Janouchová Veronika, Dlouhý Matyáš (oba 8.A), Svobodová Anna, Vaňková Kristýna, Fanta Marek (všichni 8.B), Doležalová Veronika, Sviták Daniel, Hromádka Jan, Zechovský Jonáš (všichni 8.C), Krčmář Jáchym (9.A), Hofrová Erika, Procházková Janka, Šimonová Anna, Havlas Jakub, Romanovský Matěj, Šauer Jakub (všichni 9.B), Havlasová Zuzana, Bělka Lukáš, Rázl Jan (všichni 9.C).

Mladší kategorie:

Kozúbek Radek, Škardová Nicol (oba 6.B), Matys Šimon, Veronika Halamová, Viktorie Pulkrábková, Eliška Macelová (všichni 6.C), Oliver Látal (6.D), Matěj Kintr, Jiří Procházka, Adam Šmejkal, Kristýna Karásková, Adriana Preclíková (všichni 7.A), Adam Arnold, Matyáš Pěnička (oba 7.B), Matěj Juška, Dina Bao, Jarmila Nováková, Barbora Timoftejová, Anna Plchová (všichni 7.C).

Všem patří velká gratulace za vzornou reprezentaci naší školy.