Projekt "S rodinou k inkluzi"

Okresní kolo v atletickém čtyřboji

Vloženo: 28.10.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 168x
Ve čtvrtek 26.9.2019 proběhlo okresní kolo v atletickém čtyřboji základních škol staršího žactva v Jablonném v Podještědí.

Děvčata ve složení Anna Svobodová (8.B), Anna Šimonová, Kristýna Jiroušová, Erika Hofrová (všichni 9.B) a Běla Štěpánková (9.C) vybojovala stříbrnou medaili a zajistila si postup do krajského kola.

Starší chlapci, ve složení Milan Vaculík, Marek Fanta (8.B), Jakub Šauer (9.B), Haštal Ort (9.C) a Daniel Novák (8.A) vybojovali třetí nepostupovou příčku.

Krajské kolo se konalo v Turnově 16.10.2019. Starší děvčata vybojovala 5. místo. Za nemocnou Eriku Hofrovou nastoupila Magdalena Lotová. Tahoun družstva byla Anička Svobodová, která si vytvořila osobní rekord v hodu míčkem 48,60m a byla druhá v této disciplíně.

Do tohoto závodu nastoupila i mladší děvčata a umístila se na 3. místě. Nejlepší byla Jarmila Nováková (7.C), která si také vytvořila osobní rekord v hodu míčkem 47,43m a tuto disciplínu vyhrála.

Dále startovaly Fučíková Anna (7.B), Klimentová Anna, Vaňourková Sára (obě 7.C) a Pulkrábková Viktorie (6.B).

Blahopřejeme!