Projekt "S rodinou k inkluzi"

Krajské kolo přespolního běhu

Vloženo: 15.10.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 129x
V úterý 8. října proběhlo v Jablonci nad Nisou v areálu Břízky krajské kolo v přespolním běhu. Závodit odjela 3 družstva, která zvítězila v okresním kole, tedy 15 lesáků.

Počasí nám opravdu nepřálo, celý závod provázel déšť a zima. Mladší a starší děvčata běhala na náročné kopcovité trati 1500 metrů a starší chlapci na dvojnásobné trati. Mladší dívky skončily z 8 zúčastněných škol našeho kraje na pěkné 5. příčce a na stejné umístění dosáhli i naši starší chlapci. Starším děvčatům se příliš nevedlo a obsadily celkové 9. místo. V jednotlivcích jsme na medailová umístění nedosáhli, ale přestože v každé kategorii běhalo přes 40 závodníků, čtyři lesáci se vešli do první patnáctky – Jarmila Nováková 8. místo, Lukáš Bělka 10. místo, Haštal Ort 12. místo a Ema Michálková 15. místo.

Všem lesákům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy i v takové nepřízni počasí!!

Školu reprezentovali:

Ema Michálková, Viktorie Pulkrábková (obě 6.C), Anna Klimentová, Anna Plchová, Jarmila Nováková (všechny 7.C)

Magdaléna Lotová (8.A), Anna Svobodová (8.B), Kristýna Jiroušová, Erika Hofrová (obě 9.B), Zuzana Havlasová (9.C)

Marek Fanta (8.B),Tomáš Tadlík (8.C), Jakub Šauer (9.B), Lukáš Bělka, Haštal Ort (oba 9.C)

Jarmila Nováková, uč. TV