Projekt "S rodinou inkluzi"

Trojnásobné vítězství na okresním kole v přespolním běhu

Vloženo: 2.10.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 80x
Dne 18. září 2019 se konalo okresní finále v přespolním běhu na cestách Rasovy hůrky v České Lípě.

Naše družstva si vedla výborně a obsadila všechny stupně vítězů. Mladší žákyně, starší žákyně a starší žáci dokonce vyhráli. Mladší žáci skončili na třetím místě. Nejlepšího umístění dosáhl starší žák Ort Haštal, který skončil na 2. místě a Lukáš Bělka byl na 3. místě. Vítězná družstva se probojovala do krajského kola, které se uskuteční 8.10.2019 v Jablonci nad Nisou.

Reprezentovali nás:

Mladší žákyně:

Klimentová Anna, Plchová Anna, Nováková Jarmila (všichni 7.C), Michálková Ema a Pulkrábková Viktorie (obě 6.C)

Mladší žáci:

Kozúbek Radek (6.B), Matys Šimon (6.C), Abel Kryštof, Juška Matěj (oba 7.C), Vaněk Tomáš (7.B)

Starší žákyně:

Hofrová Erika (9.B), Havlasová Zuzana (9.C), Lotová Magdalena (8.A), Svobodová Anna (8.B)

Starší žáci:

Ort Haštal, Bělka Lukáš, Kliment Damián (všichni 9.C), Fanta Marek (8.B), Tadlík Tomáš (8.C)

Děkujeme za krásnou reprezentaci školy!

Učitelé TV