Projekt "S rodinou inkluzi"

Rasova hůrka – 1. stupeň

Vloženo: 2.10.2019 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 62x
Týden po úspěšné reprezentaci našich žáků z druhého stupně se dne 25. září i prvostupňové děti vydaly reprezentovat naši školu do České Lípy na okresní kolo v přespolním běhu.

Ani letos žádná štafeta nezklamala. „Bramborovou medaili“ si domů přivezli nejmladší žáci Tobiáš Choděra 2. A, Jakub Schüller 3. B a Matěj Mikolanda, Tobiáš Václavík z 3. C.

Pomyslné bronzové medaile si na krk pověsili i mladší žákyně a žáci. Anna Matysová, Jakub Antonín Masařík, Lumír Čihula 4. A, Václav Ulrich 5. A, Michaela Hladíková, Magdaléna Jankujová, Petr Jirsák 5. B a Michaela Hromádková z 5. C.

Zlato vybojovala štafeta nejmladších žákyň ve složení Františka Schreibová, Kateřina Janáková – obě ze 3. A, dále Dorotka Mikolandová ze 3. C a Valerie Čupcová ze 2. B.

Všem moc děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme!