Jsou letní prázdniny

Krajský přebor škol v orientačním běhu

Vloženo: 6.6.2019 | Autor: AdminK | Zobrazeno: 120x
Ve středu 15. května se v Rumburku na Dymníku konal krajský přebor škol pro Liberecký a Ústecký kraj.

Žáci ZŠ U Lesa soutěžili v kategoriích DH5 (4.-5. třída), DH7 (6.-7.třída) a H9 (8.-9.třída) za nepříznivého počasí. Sníh vystřídal nepřestávající déšť a bylo chladno.

Přesto pěkné 8. místo z 31 děvčat z obou krajů získala Magdaléna Štěpánková z 5. A. Ze stejné třídy také naši školu reprezentoval Jakub Zeman.

Nejsilnější zastoupení bylo v kategorii D7, na kterém se podílela třída 6. C. Nejlépe se umístila Tereza Rejholcová na 9. místě, Jarmila Nováková na 10. místě, Sára Vaňourková na 13. místě, Lucie Mašková na 14. místě z 37 dívek. Anička Plchová zaměnila jednu kontrolu a byla bohužel diskvalifikovaná. Druhou polovinu v kategorii H7 obsadili Matěj Svoboda, Jakub Lajktep ze 7. C a Josef Soukup ze 6.C.

V poslední kategorii H9 se na pěkném 7. místě umístil Ondřej Staňa z 9.B a na 17.místě Matěj Mašek ze 9. C z celkového počtu 40 chlapců.

Všem zúčastněným žákům děkujeme za pěknou reprezentaci školy!

Petra Hanušová