Kotva
Rodičům budoucích prvňáčků

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků:

Desatero (Velikost: neznámá)

Seznam pomůcek (Velikost: 38.5 kB)    

Informace pro rodiče dětí do přípravné třídy:

zde (Velikost: 15.82 kB)

 

 

 

 
 
Kalendář akcí
Jsou letní prázdniny
Zapojení školy v projektech

Projekt "S rodinou k inkluzi"

s neziskovou organizací Rodina v centru

   

 

Projekt "Mléko do škol"

          

 

Projekt "Ovoce do škol"

  Ovoce a zelenina do škol


Projekt "Šablony 2"Projekt "Pilotní projekt na podporu čtenářské a matematické gramotnosti"

 

 

 

 
 
Mapa webu

Krajské finále Poháru rozhlasu

Vloženo: 30.5.2019 | Zobrazeno: 371x
V úterý 21. května odjelo družstvo dívek ze 6. a 7. tříd do Turnova na krajské finále Poháru rozhlasu. V této kategorii soutěžilo 9 nejlepších družstev Libereckého kraje.

Děvčata závodila v běhu na 60 m a 600 m, skoku do dálky a výšky, hodu kriketovým míčkem a štafetě 4 x 60 m. Oproti okresnímu kolu nám tentokrát vyšly velmi dobře běhy a nedařilo se v skoku do dálky. Zlepšily se časy na 60 m, výborně se předvedly Majda Lotová a Eliška Koudelková v běhu na 600m. Majda se svým výkonem 1:54,3 zapíše na tabuli rekordů školy, Eliška doběhla jen sekundu za ní. Jarmile Novákové vyšel hod kriketovým míčkem, výkonem 41,64 si vylepšila své osobní maximum a opět kralovala Anička Svobodová ve skoku do výšky. Skokem 142 cm se dělila o celkové 2. místo. Děvčata měla i velkou snahu vylepšit rekord školy ve štafetě 4 x 60 m, ale o tři desetiny to bohužel nevyšlo. Lesačky získaly celkem 4909 bodů, o pár bodů více než v okresním kole a odvezly si krásné 6. místo. Vítěznou školou se stala ZŠ Arbesova z Jablonce nad Nisou.

Školu reprezentovaly:

Johanka Zimlová (6.B), Anička Plchová, Jarmila Nováková (obě 6.C), Andrea Horníková, Majda Lotová (obě 7.A), Kristýna Vaňková, Kristýna Šimůnková, Anička Svobodová, Johana Růžičková (všechny 7.B) a Eliška Koudelková (7.C)

Děvčata super závod!! Doufám, že jste si atmosféru krajského kola užily!!

Jarmila Nováková, uč. TV