Promrzlá bronzová medaile

Vloženo: 20.5.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 166x
Ve středu 15. května se uskutečnil již 51. ročník celostátní atletické soutěže Pohár rozhlasu, který tradičně uspořádala ZŠ Jablonné v Podještědí.

Okresní kolo proběhlo za vytrvalého deště, větru a velké zimy a to vše se promítlo i do konečných výsledků. Letos nám tedy postup do krajského kola vzalo počasí, ale i tak vybojované bronzové medaile žáků a žákyň jsou krásné J V jednotlivých disciplínách vyhrál Jakub Pitoňák běh na 1500m, Kačka Petrová byla druhá na 800m a Veronika Günterová byla třetí na 60m.

Všechny výsledky jsou zde: https://online.atletika.cz/vysledky/39770

Za starší žáky nás reprezentovali: Jakub Havlas (8.B), Jan Rázl, Lukáš Bělka, Ort Haštal (všichni 8.C), Petr Stehlík, Jakub Kalenda (oba 9.B), Ondřej Daněk, Jakub Pitoňák a Pavel Černý (všichni 9.C).

Za starší žákyně nás reprezentovali: Erika Hofrová, Kristýna Jiroušová, Anna Šimonová, Veronika Günterová (všechny 8.B), Běla Štěpánková, Zuzana Havlasová (obě 8.C), Marta Mrázková, Tereza Rumlenová, Eliška Velková a Kateřina Petrová (všechny 9.C).

Žákům moc děkujeme za perfektní reprezentaci.

Učitelé TV 2. stupně