Kotva
Kalendář akcí
40. školní týden
Zapojení školy v projektech

Projekt "S rodinou k inkluzi"

s neziskovou organizací Rodina v centru

   

 

Projekt "Mléko do škol"

          

 

Projekt "Ovoce do škol"

  Ovoce a zelenina do škol


Projekt "Šablony 2"Projekt "Pilotní projekt na podporu čtenářské a matematické gramotnosti"

 

 

 

 
 
Mapa webu

Okresní kolo ve volejbalu

Vloženo: 6.5.2019 | Zobrazeno: 204x
Ve čtvrtek 25. dubna byla škola U Lesa pořadatelem okresního kola ve volejbalu dívek a chlapců. Akce proběhla v Novém Boru ve sportovní hale Fr. Arnošta za účasti 8 družstev.

Své volejbalové dovednosti v tomto technicky náročnějším sportu předvedla 4 družstva dívek (ZŠ U Lesa, ZŠ Náměstí, ZŠ Doksy, Gymnázium Č. Lípa) a 4 družstva chlapců (ZŠ U Lesa, ZŠ Náměstí, ZŠ Lada, Gymnázium Č Lípa). Hrálo se na třech kurtech systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Z vítězství se nakonec radovalo dívčí družstvo ze ZŠ Náměstí a chlapecké ze ZŠ Lada. Obě družstva reprezentovala náš okres v krajském kole 29. dubna v Jablonci n. Nisou. Lesácká děvčata obsadila celkové 3. místo a chlapci krásné 2. místo.

Gratulujeme!

Školu reprezentovali: M. Pelcová, J. Voldřichová (obě 8.C), A. Šimonová, J. Procházková (obě 8.B), J. Nováková, D. Bao, S. Vaňourková (všechny 6.C), J. Borovička, R. Mahdal (oba 8.C), M. Krchov (8.A), J. Pokorný (7.A) P. Stehlík (6.B), A. Šmejkal (6.A) a A. Hladík (6.C)

Všem lesákům děkuji za pomoc při organizaci- zápisy, příprava a úklid hřišť a šaten. Dík patří i Marušce Šolínové, která díky zranění hrát nemohla, ale lesáky podpořila a celé dopoledne pomáhala se zápisy.


Jarmila Nováková, uč. TV a organizátorka soutěže