Jsou letní prázdniny

Zlaté májové štafety – II. stupeň

Vloženo: 6.5.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 119x
V pátek 3. května proběhl v Zákupech již 34. ročník netradičních Májových štafet 5 x 400 metrů.

Závodit odjelo v 10 kategoriích 50 lesáků, z toho 20 žáků z II. stupně. Běhalo se na školním stadionu za poměrně chladného počasí. Výsledky byly ale letos opravdu vynikající. Štafeta starších děvčat skončila na 3. místě, mladší dívky, mladší a starší chlapci si doběhli pro vítězství!! Jako vždy si všichni na medailovém umístění pochutnali na sladkých dortech a roládách, o které se mezi sebou díky velké zimě podělili až ve škole.

Školu reprezentovali:

dívky 6. a 7. třída: A. Plchová, J. Nováková (obě 6.C), M. Lotová (7.A), A. Svobodová (7.B), E. Koudelková (7.C)
chlapci 6. a 7. třída: T. Vaněk (6.B), M. Vaculík, M. Fanta (oba 7.B), T. Tadlík, A. Filip (oba 7.C)
dívky 8. – 9. třída: E. Hofrová (8.B), B. Štěpánková (8.C),T. Krpatová (9.A), Rumlenová, K. Petrová (obě 9.C)
chlapci 8. – 9. třída: J. Havlas (8.B), J. Rázl (8.C), K. Schüller (9.A), P. Stehlík (9.B), J. Pitoňák (9.C)

Lesákům děkujeme za reprezentaci!!

Jarmila Nováková, uč. TV