Přijímání žáků do 6. ročníku

!!!!!!!POZOR ZMĚNA!!!!!!!

Termín přijímacích zkoušek do jazykové třídy posouváme

na 10. května 2021.

Vzhledem k situaci berte tento termín jako pravděpodobný a průběžně sledujte webové stránky .

Termíny podání žádostí platí stávající = 26. 4. 2021

Ti, kteří budou na naši školu přestupovat odjinud, musí podat žádost o přestup ( tiskopis naleznete v záložce pro rodiče, formuláře ).

Pro rodiče budoucích prvňáčků

"Desatero"...... zde (Velikost: 33 kB).

V případě dotazů volejte tel. č. 731 449 309 nebo pište na email d.mouchova@zsulesa.cz

Tiskopisy žádostí naleznete v záložce Pro rodiče - formuláře.

Dny otevřených dveří v klasické podobě pořádat nemůžeme. Naši školu si přesto můžete prohlédnout a to v pravé části stránky. Záložky: Prohlídka školy a Virtuální prohlídka.

Projekt "S rodinou k inkluzi"

Stránky tříd

Rozpočet školy

Vloženo: 23.3.2017 | Zobrazeno: 5209x

Dle povinnosti stanovené zákonem č. 23/2017 Sb., o rozpočtové odpovědnosti jsou příspěvkové organizace zřízené územním samosprávným povinné zveřejnit svůj rozpočet nákladů a výnosů na rok 2018 a navazující střednědobý výhled rozpočtu.

Rok 2018

V dokumentu je zveřejněn rozpočet příspěvkové organizace (Velikost: 313.82 kB) na rok 2018 s výhledem do roku 2020- pro hlavní činnost (vzdělávací).

Rok 2019
V dokumentu je zveřejněn rozpočet příspěvkové organizace na rok 2019 (Velikost: 232.42 kB) včetně střednědobého výhledu do roku 2021 pro hlavní činnost (vzdělávací) a rozpočet investic a oprav (Velikost: 209.11 kB) hrazených zřizovatelem.

Rok 2021

V dokumentu je zveřejněn rozpočet příspěvkové organizace na rok 2021 (list 1) (Velikost: 223.41 kB) se střednědobým výhledem pro hlavní činnost a rozpočet investic a oprav (Velikost: 198.39 kB) hrazených zřizovatelem (list 2).