Projekt "S rodinou k inkluzi II"

(více se dočtete v pravém sloupci)

Stránky tříd

Zobrazeno: 10284x

•  Metodický pokyn - Provoz školy ve školním roce 2021/2022 (Velikost: 485.01 kB)

•  Školní řád (Velikost: 311.44 kB)

•  Pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků (Velikost: 732.65 kB) - Školní řád - Příloha č. 1

•  Opatření pro zvýšení bezpečnosti žáků a zaměstnanců školy

(Velikost: 223.96 kB)

•  Směrnice k primární prevenci sociálně patologických jevů u žáků

(Velikost: 294.97 kB)

•  Vnitřní řád školní jídelny (Velikost: 499.22 kB)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.