Rodičům budoucích prvňáčků

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků:

Desatero (Velikost: neznámá)

Seznam pomůcek (Velikost: 38.5 kB)

Informace pro rodiče dětí do přípravné třídy:

zde (Velikost: 15.82 kB)

Jsou letní prázdniny

Projekt "S rodinou k inkluzi"

Stránky tříd

Okresní kolo ve volejbalu

Vloženo: 8.6.2015 | Autor: AdminK | Zobrazeno: 2236x
V pátek 29. 5. se konalo v Novém Boru na volejbalových kurtech za Sokolovnou okresní kolo ve volejbalu.

I přesto, že není tento technicky náročný sport u dětí školního věku příliš oblíbený, si zahrát přijelo 5 českolipských družstev dívek (ZŠ Lada, ZŠ Náměstí, ZŠ Stráž p. Ralskem, ZŠ U Lesa, ZŠ Doksy) a 2 družstva chlapců (ZŠ U Lesa, ZŠ Náměstí). Hrálo se systémem každý s každým a bylo se na co dívat! Výkony všech zúčastněných byly velmi vyrovnané a o pořadí rozhodovaly někdy pouze body.

Nakonec mezi děvčaty zvítězila favorizovaná ZŠ Lada, lesácké dívky byly druhé a ZŠ Doksy brala bronz. Chlapci hráli mezi sebou dvoukolově a z vítězství se radovala škola U Lesa.

Naši školu reprezentovali:

T. Horáková, M. Matoušková (obě 8.A), B. Kubásková (8.C), J. Stromecká, H. Růžičková, M. Mánková (všechny 8.B), E. Cerhová (6.C), B. Baslová. K. Hájková (obě 6.B) a P. Víšek, J. Matějka, T. Brückner, P. Šorf (všichni 9.C), J. Jeníček (8.C), P. Adam (7.C).

Jarmila Nováková