Projekt "S rodinou k inkluzi"

Projekt "Nenech to být" - stránka důvěry

Vloženo: 18.10.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 109x
Nenech to být a pojď pomáhat s námi! Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Upozorni na to anonymně a rychle skrz NNTB.

V letošním školním roce jsme se zapojili do projektu "Nenech to být". Tento projekt založila společnosti FaceUp Technology, a stojí za ním sami studenti. Společně se Scio a za podpory MŠMT bojuje se šikanou, sexuálním obtěžováním, vylučováním z kolektivu a dalšími sociálními problémy na školách po celém světě.

Projekt přináší efektivní způsob odhalování rizikového chování v kolektivu. Žáci i rodiče na něj mohou anonymně upozornit např. skrze odkaz umístěný na našem školním webu. Jejich upozornění bude bezpečně předáno osobě na škole, která se jím bude zabývat. Základem je aplikace fungující na principu online anonymní schránky důvěry.

Chceme podpořit své žáky v boji proti šikaně či vylučování z kolektivu, chceme pomoci promluvit mlčící většině a podpořit všechny, aby nebyli ke svému okolí lhostejní.

Další podrobnosti o projektu naleznete na https://www.nntb.cz/