Úspěchy žáků a žákyň 1. stupně na Májových štafetách v Zákupech 2019

Vloženo: 6.5.2019 | Zobrazeno: 121x
Letošní nepříznivé počasí na 34. ročníku Májových štafet, které se konaly v pátek 3. května 2019 v Zákupech, nezabránilo našim žákům běžet jako o život a získat medaile ve všech kategoriích.

Na start se postavilo celkem 15 chlapců a 15 dívek, kteří byli rozděleni do tří kategorií: 1. třídy, 2. – 3. třídy, 4. – 5. třídy. Získali jsme celkem tři zlaté a dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili. Sladká odměna v podobě dortů a rolád chutnala všem závodníkům.

Na stupně nejvyšší se postavily dívky v kategorii za 2. – 3. třídy. Dívky a chlapci v kategorii za 4. a 5. třídy získali taktéž zlatou. Krásné druhé místo vybojovali chlapci z 1. tříd a chlapci v kategorii za 2. – 3. třídy. Bronzové místo obsadily dívky z 1. tříd.
Někdy to bylo opravdu napínavé a soupeři nám to nedali zadarmo, přesto se dívkám ze 4. – 5. tříd povedlo něco úžasného. Některé své soupeřky předběhly o jedno celé kolo.
1. třída – chlapci:
Choděra Tobiáš, Halama Jiří, Fedorčák Viktor, Tichý Matěj, Synek Lukáš
1. třída – dívky:
Čupcová Valerie, Kredbová Alžběta, Vyšohlídková Dominika, Džavíková Adéla, Masopustová Daniela
2. – 3.  třída – chlapci:
Bárta Lubomír Jan, Masařík Jakub Antonín, Horník Jan, Mikolanda Matěj, Najbrt Matěj
2. – 3. třída  - dívky:
Čupcová Viktorie, Mikolandová Dorotka, Matysová Anna, Jacklová Liliana, Ulrichová Tereza
4. – 5. třída – chlapci:
Kozúbek Radek, Tománek Mikuláš, Matys Šimon, Kábrle Patrik, Podhorský Tomáš
4. – 5. třída – dívky:
Pulkrábková Viktorie, Horníková Zuzana, Macelová Eliška, Koudelková Katrin, Hladíková Michaela

Děkujeme všem závodníkům za výbornou reprezentaci školy a divákům za milou podporu.

Paní učitelky Kratochvílová Hana a Zemanová Petra