Registrace prvňáčků

K ZÁPISU MOHOU PŘIJÍT RODIČE S DÍTĚTEM I BEZ REZERVACE!!!

Tyto děti budou zapisovány v učebně 1.B.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE:

Pokud bude Vaše dítě absolvovat zápis na více školách, je Vaší povinností dát nám nejpozději     do 30. dubna 2019 na vědomí, zda na naši školu nastoupí.

Rezervujte přes odkaz pod tímto oknem.

„HEJ, HEJ, HEJ, LESÁCI JSOU NEJ! “

Vloženo: 1.3.2019 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 162x
V letošním roce poprvé pořádá AŠSK ČR celostátní soutěž základních škol v přehazované.

Také naši páťáci a čtvrťáci se s velkým nadšením přihlásili. Po výborném výkonu v okresním kole v Novém Boru postoupili do kola krajského. Krajské kolo proběhlo 28. 2. 2019 v Liberci. Zúčastnili se ho všichni vítězové okresních kol Libereckého kraje a pořádající škola ZŠ Liberec, Dobiášova.

Naši žáci ve složení Patrik Kábrle 5. C, Viktorka Pulkrábková 5. C, Terezka Ramišová 5.A, Zuzka Horníková 5.C, Jan Kolč 5. C, Martin Cempírek 5. B, Viktorka Nováková 4. C, Šimon Matys 5. C, Kristýna Masaříková 5. B a Veronika Pavlů 5. C bojovali s velkým nasazením a po úžasném výkonu se stali vítězi krajského kola.

Postup do republikového finále je všem odměnou za sportovní výkon i úžasné kamarádství celého družstva. Všem děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a těšíme se na republikové finále 27. - 28. března 2019 opět v Liberci.

vedoucí družstva Mgr. Marie Zemancová a Mgr. Hana Kratochvílová