Barevný týden na školách

Vloženo: 20.2.2019 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 271x
I letos jsme se rozhodli zpříjemnit začátek druhého pololetí všem dětem od "prvňáků po deváťáky" a zapojili jsme se do akce Barevný týden a školách.

Oproti loňskému roku se nám barvy promíchaly a zelená nahradila žlutou. Všechno to začalo duhovým dnem, na kterém se děti parádně vyřádily! Přicházely v prouhovaném, puntíkatém a vlastně ve všem, co doma našly J. Další dny jsme se všichni sjednotili do červené, modré, zelené a v pátek byla na řadě černá.  Děti v ní vypadaly jako malí mravenečkové. Neumíme říct, která barva byla nejatraktivnější, protože každá měla své kouzlo. Holčičky ladily sponky, gumičky, náušnice, šátky a dokonce i ponožky. Ale ani naši kluci nezůstali pozadu a celé akce se chopili výborně.

Přesvědčte se sami na našich fotografiích.

M. Lebrušková a J. Ptáčková