Registrace prvňáčků

K ZÁPISU MOHOU PŘIJÍT RODIČE S DÍTĚTEM I BEZ REZERVACE!!!

Tyto děti budou zapisovány v učebně 1.B.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE:

Pokud bude Vaše dítě absolvovat zápis na více školách, je Vaší povinností dát nám nejpozději     do 30. dubna 2019 na vědomí, zda na naši školu nastoupí.

Rezervujte přes odkaz pod tímto oknem.

Barevný týden na školách

Vloženo: 20.2.2019 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 230x
I letos jsme se rozhodli zpříjemnit začátek druhého pololetí všem dětem od "prvňáků po deváťáky" a zapojili jsme se do akce Barevný týden a školách.

Oproti loňskému roku se nám barvy promíchaly a zelená nahradila žlutou. Všechno to začalo duhovým dnem, na kterém se děti parádně vyřádily! Přicházely v prouhovaném, puntíkatém a vlastně ve všem, co doma našly J. Další dny jsme se všichni sjednotili do červené, modré, zelené a v pátek byla na řadě černá.  Děti v ní vypadaly jako malí mravenečkové. Neumíme říct, která barva byla nejatraktivnější, protože každá měla své kouzlo. Holčičky ladily sponky, gumičky, náušnice, šátky a dokonce i ponožky. Ale ani naši kluci nezůstali pozadu a celé akce se chopili výborně.

Přesvědčte se sami na našich fotografiích.

M. Lebrušková a J. Ptáčková