Registrace prvňáčků

K ZÁPISU MOHOU PŘIJÍT RODIČE S DÍTĚTEM I BEZ REZERVACE!!!

Tyto děti budou zapisovány v učebně 1.B.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE:

Pokud bude Vaše dítě absolvovat zápis na více školách, je Vaší povinností dát nám nejpozději     do 30. dubna 2019 na vědomí, zda na naši školu nastoupí.

Rezervujte přes odkaz pod tímto oknem.

S turistickým kroužkem na Naději

Vloženo: 17.2.2019 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 141x
V překrásném sobotním ránu se nás sešlo 21 a shodli jsme se, že v tak nádherný den by opravdu byla škoda sedět doma. Tentokrát jsme startovali z Krompachu - Juliovky, kam nás dopravil autobus.

Celkem jsme ušli  10 kilometrů, i když cestou k přehradě Naděje se někteří z nás spíše klouzali. Není nad to mít alespoň nějaký vzorek na podrážkách :-). Modrá turistická značka nás pak z Trávníku vedla přes vrch Kalvárie s křížovou cestou do Cvikova.

Každý si výlet užívá jinak. My nejstarší  se pravidelně kocháme panoramaty, děvčata, rozvrstvena podle věku, za chůze probírají nejrůznější  veledůležitá témata  a kluci do sytosti využívají veškeré terénní nerovnosti  a přírodniny k procvičení svých bojových schopností :-) Samozřejmě nesmí chybět pravidelné občerstvovací přestávky a tou poslední byla tentokrát pizzerie v nově zrekonstruovaném cvikovském společenském středisku Sever. A pak již jen cesta přes město na autobusové nádraží, chvíle čekání a ... těšíme se na další výlet.

E. Smolíková, D.Mouchová