Jsou letní prázdniny

"Karlovarský skřivánek" - školní kolo pěvecké soutěže

Vloženo: 7.2.2019 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 171x
4. února 2019 proběhlo na naší škole školní kolo pěvecké soutěže „Karlovarský skřivánek“. Zúčastnilo se ho 51 dětí z obou stupňů. Hojnější účast byla jako vždy u těch nejmenších.

V první kategorii předvedli všichni prvňáčci, jak pěkně a rádi zpívají. Nejlépe se umístili Lucinka a Honzík Hájkovi
a Kája Větrovec
, všichni ze třídy 1. B.

Ve druhé kategorii, 2. a 3. třídy, se o první tři místa spravedlivě podělily Agátka Bílková ze 3. B, Alžbětka Beránková z 2. B a Viktorie Petrášová ze 3. A.

I vystoupení čtvrťáků a páťáků bylo velice pěkné. První, druhé a třetí místo si vyzpívaly Maruška Zeithammerová
ze 4. C, Adéla Marušáková z 5. C a Káťa Fifernová ze 4. C.

Ani žákyně z druhého stupně se nenechaly zahanbit. Medailové ocenění si odnesly Kačka Hňoupková ze 6. C, nastydlá, a přesto stříbrná Zuzka Šimonová ze 6. B a Eliška Posseltová ze 6. A.

Příjemné rozezpívané odpoledne uzavřely nejstarší dívky z 8. C, Bělka Štěpánková, Zuzka Havlasová a Maruška Šolínová.

Všem zpěváčkům blahopřejeme a přejeme další úspěchy nejen ve zpívání.

Jaroslava Černá