Registrace prvňáčků

K ZÁPISU MOHOU PŘIJÍT RODIČE S DÍTĚTEM I BEZ REZERVACE!!!

Tyto děti budou zapisovány v učebně 1.B.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE:

Pokud bude Vaše dítě absolvovat zápis na více školách, je Vaší povinností dát nám nejpozději     do 30. dubna 2019 na vědomí, zda na naši školu nastoupí.

Rezervujte přes odkaz pod tímto oknem.

Koncert v kostele

Vloženo: 18.12.2018 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 127x
Letos opět zazněly koledy v kostele Nanebevzetí Panny Marie v našem městě.

Děkuji paní učitelce Jaroslavě Černé, pod jejímž vedením děti nacvičily pásmo známých i méně známých koled. Menší i větší zpěváci a zpěvačky je zazpívali a potěšili všechny přítomné.
Dospělým moc do zpěvu nebylo, i když na začátku dostávali texty nejznámějších koled.
Bohužel se již vytrácí tradice, které byly dříve striktně dodržovány a ctěny. Příjemné tóny a atmosféru totiž narušovali někteří pánové, kteří pozapomněli, že v místnosti - a v kostele obzvlášť - mají "smeknout".

Přejeme všem klidné Vánoce a do nového roku pohodu, štěstí, radost z dětí a hlavně zdraví.

za vedení školy Dana Mouchová