Čerti a 2.B v pekelných dolech

Vloženo: 9.12.2018 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 142x
Dne 16. listopadu 2018 se třída 2. B vypravila za čerty do Pekelných dolů ve Svitavě u Lindavy.

Již při příchodu nás uvítali dva čerti s obrovskými rohy, které se vyjímaly v červeném světle z Pekla. Po vstupu do skalních prostor byl každý zvážen a jeho prohřešky sepsány v pekelné knize hříchů. Poté se pokračovalo Peklem přes Ohnivou bránu, Líheň čertů, Moře plamenů až k samotnému Luciferovi. Ten si s každým promluvil a některé děti se ho snažily různě uplatit, aby si je v pekle nenechal. Poté byly obdarovány čertem i hodným Mikulášem. Děti i doprovázející rodiče byli z celé scenérie (kulis, výzdoby, tajemných zákoutí Pekelných dolů) nadšeni.

Velké díky za tento zážitek patří panu Davidu Sobotkovi, který děti pozval a akci organizoval. Celá tato akce by se neobešla bez skvělých hereckých výkonů všech čertů, čertíků nebo i čertovské babičky, takže velké díky i jim. Pro děti to byla jedna z dalších společných chvil strávená mimo budovu školy a určitě upevnila kamarádské vztahy ve třídě.

Martina Severová, třídní učitelka 2. B