Registrace prvňáčků

K ZÁPISU MOHOU PŘIJÍT RODIČE S DÍTĚTEM I BEZ REZERVACE!!!

Tyto děti budou zapisovány v učebně 1.B.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE:

Pokud bude Vaše dítě absolvovat zápis na více školách, je Vaší povinností dát nám nejpozději     do 30. dubna 2019 na vědomí, zda na naši školu nastoupí.

Rezervujte přes odkaz pod tímto oknem.

Čerti a 2.B v pekelných dolech

Vloženo: 9.12.2018 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 103x
Dne 16. listopadu 2018 se třída 2. B vypravila za čerty do Pekelných dolů ve Svitavě u Lindavy.

Již při příchodu nás uvítali dva čerti s obrovskými rohy, které se vyjímaly v červeném světle z Pekla. Po vstupu do skalních prostor byl každý zvážen a jeho prohřešky sepsány v pekelné knize hříchů. Poté se pokračovalo Peklem přes Ohnivou bránu, Líheň čertů, Moře plamenů až k samotnému Luciferovi. Ten si s každým promluvil a některé děti se ho snažily různě uplatit, aby si je v pekle nenechal. Poté byly obdarovány čertem i hodným Mikulášem. Děti i doprovázející rodiče byli z celé scenérie (kulis, výzdoby, tajemných zákoutí Pekelných dolů) nadšeni.

Velké díky za tento zážitek patří panu Davidu Sobotkovi, který děti pozval a akci organizoval. Celá tato akce by se neobešla bez skvělých hereckých výkonů všech čertů, čertíků nebo i čertovské babičky, takže velké díky i jim. Pro děti to byla jedna z dalších společných chvil strávená mimo budovu školy a určitě upevnila kamarádské vztahy ve třídě.

Martina Severová, třídní učitelka 2. B