Okresní kolo družstev ve stolním tenise

Vloženo: 15.10.2018 | Zobrazeno: 79x
Ve čtvrtek 9. října byla DDM Smetanka pořadatelem okresního kola ve stolním tenise. Akce se konala na ZŠ Náměstí v Novém Boru za účasti 23 družstev českolipského okresu.

Naše škola vyslala 2 družstva ve starší kategorii (8. – 9. třída). Z chlapců reprezentovali školu Petr Stehlík, Ondřej Staňa (oba 9. B), Matěj Romanovský (8. B) a Patrik Majcher (8. C). Ti sehráli utkání s Gymnáziem Mimoň, Gymnáziem Česká Lípa, ZŠ Náměstí „A“ a „B“ a ZŠ Slovanka. Vedli si velmi dobře a nakonec skončili na pěkném 2. místě.

Z děvčat soutěžily loňské medailistky z republikového finále v Holicích - Rozálie Studničková (9. B), Viky Kašubiaková a Tereza Rumlenová (obě 9. C). Velmi jednoznačně porazily družstva ZŠ Náměstí „A“ a „B“ a ZŠ Kamenický Šenov a zvítězily!

Našim lesákům gratulujeme!

Fotografie jsou ke shlédnutí na stránkách DDM Smetanka  https://1url.cz/9MJwP