Lesáci vybojovali krásné 1. místo na City Cross Run v České Lípě

Vloženo: 1.10.2018 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 231x | Zatím neupraveno
Téměř 700 účastníků se sešlo při třetím ročníku zážitkového běhu Českou Lípou City Cross Run, který se uskutečnil 15. září v centru města Česká Lípa.

Naše škola reprezentovala ve štafetovém běhu na 7x1 km a žáci druhého stupně se neztratili a vybojovali krásné 1. místo. Žáci si chválili nejen originální trasu s městskými prvky, jakými byly například schody nebo průběh historickým autobusem či přítomnost bubeníků u vodního hradu, ale také příjemnou atmosféru či účastnické medaile a trička. Celou akci skvěle moderoval olympijský vítěz Aleš Valenta, na autogramiádu dorazil i nejlepší český koulař současnosti a český rekordman Tomáš Staněk. Odpoledne pak vyvrcholilo koncertem kapely Eddie Stoilow.

Školu reprezentovali: Damián Kliment, Erika Hofrová, Anna Plchová, Tomáš Tadlík, Anna Klimentová a Anna Svobodová.

Reportáž ze štafetového závodu City Cross Run a medailonky našich vybraných žáků odvysílá Déčko – České televize 20.10.2018 v 12,30 v pořadu Lvíčata! Vřele doporučuji se podívat J

Všem závodníkům blahopřejeme a děkujeme za krásnou reprezentaci školy.

Učitelé TV