Okresní kolo Trojboje s Adamem

Vloženo: 26.6.2018 | Zobrazeno: 261x
Ve čtvrtek 7. června byla naše škola opět pořadatelem okresního kola již 13. ročníku Atletického trojboje s Adamem.

Na školním stadionu se sešlo téměř 200 malých sportovců od 1. do 5. třídy z 11 škol našeho okresu. Podle mota „Běhej, házej, skákej jako Adam“ se děti se utkaly cekem ve třech disciplínách – v běhu na 50 metrů, hodu kriketovým míčkem a skoku do dálky z rozběhem.

Lesáků se účastnilo celkem 40 a hned 9 se jich vešlo ve své kategorii mezi čtyři nejúspěšnější. Tím si zajistili postup do krajského kola, které proběhlo 19. června v Turnově. Nejlepší čtyři atleti v každé kategorii si odvezli diplom a malou sladkost, první tři navíc ještě medaili. Ostatní si za své výkony v horkém počasí zasloužili alespoň bonbón.

Volné chvilky a čekání si mohly děti zpestřit různými míčovými hrami, přehazovanou, fotbálkem, basketbalem a nebo pobytem ve stínu na dětském hřišti.

Naši úspěšní lesáci:

1. místo – Michal Nešpor 2. C (zvítězil ve skoku do dálky výkonem 328 cm)

2. místo – Daniela Balíková 1. A (zvítězila ve skoku do dálky výkonem 267 cm)

Dominik Stromecký 3. C

3. místo – Jakub Schüller 1. B (zvítězil v hodu míčkem výkonem 25,11 m)

Jarmila Nováková 5. A (zvítězila v hodu míčkem výkonem 34,92 m)

4. místo – Stella Johnová 1. A

Jan Němec 1. A

Daniela Jacklová 2. B

Viktorie Pulkrábková 4. C

Všem lesákům děkujeme za reprezentaci školy!

Poděkování patří třídě 9. C, která se postarala o perfektní průběh celého dopoledne – příprava a úklid sportovišť, zajištění jednotlivých stanovišť během závodu, „vodičům“, kteří se po dobu závodu velmi mile a obětavě starali o jednotlivé skupiny dětí podle kategorií a pomoc v počítačovém centru.
Díky, byli jste skvělí!!

Jarmila Nováková, uč. TV a organizátorka závodu