Jsou letní prázdniny

Úspěchy žáků a žákyň 1. stupně na Májových štafetách v Zákupech

Vloženo: 9.5.2018 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 267x | Zatím neupraveno
V pátek 4. května 2018 se základní škola U Lesa Nový Bor zúčastnila 33. ročníku Májových štafet v Zákupech - běh 5 x 400 m.

Letošní ročník štafet byl stejně úspěšný jako roky předchozí a přálo nám i počasí. Na start se postavilo celkem 30 závodníků a závodnic, kteří byli rozděleni do tří kategorií: 1. třídy, 2. – 3. třídy, 4. – 5. třídy. Získali jsme celkem čtyři zlaté medaile a dvě stříbrné.

Na nejvyšší stupně vítězů se postavili chlapci a dívky z 1. tříd. V kategorii za 2. – 3. třídy byly dívky zlaté a chlapci obsadili krásné druhé místo. Poslední kategorie 4. a 5. třídy se nenechala vůbec zahanbit. Dívky si s velikým náskokem doběhly pro zlatou medaili. Chlapci bojovali o první místo, ale nakonec z toho bylo krásné stříbro.

Sportovci i letos dostali za svá medailová umístění několik dortů a rolád, na kterých si po svých odvedených výkonech velice pochutnali.

1. třída – dívky:
Zikešová Viktorka, Schreibová Františka, Nováková Barbora, Mikolandová Dorotka, Johnová Stella

1. třída – chlapci:
Bárta Lubomír Jan, Schüller Kuba, Mikolanda Matěj, Balák Teodor, Němec Jan

2. – 3. třída  - dívky:
Koudelková Katrin, Jankujová Magdalena, Hromádková Michaela, Horáková Nikola, Jacklová Liliana

2. – 3.  třída – chlapci:
Jirsák Petr, Grosmut Teseo, Ulrich Václav, Král Jan, Masařík Jakub Antonín

4. – 5. třída – dívky:

Klimentová Anna, Fučíková Anna, Nováková Jarmila, Horníková Zuzana, Brandová Tereza

4. – 5. třída – chlapci:

Kábrle Patrik, Matys Šimon, Tománek Mikuláš, Cempírek Martin, Pittauer Filip

Všem závodníkům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme hodně sportovních úspěchů.

Paní učitelky Kratochvílová Hana a Bandasová Markéta