Kotva
Kalendář akcí
Jsou letní prázdniny
Zapojení školy v projektech

Projekt "Mléko do škol"

          

 

Projekt "Ovoce do škol"

  Ovoce a zelenina do škol


Projekt "Šablony 1" 
 
Mapa webu

OVOV - atletický víceboj, postupujeme do kraje !!!

Vloženo: 23.4.2018 | Zobrazeno: 334x
Ve čtvrtek 19.dubna jsme se jako již tradičně zúčastnili atletického víceboje pod názvem OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů). Okresní kolo se konalo v Zákupech a na všech 23 borců čekalo 5 disciplín (dvouminutové testy přeskoků přes švihadlo a kliků, vytrvalostní běh na 1000 m, trojskok a hod 2 kg medicinbalem vzad).

V kategorii družstev (družstvo tvoří 4 dívky a 4 chlapci) školu reprezentovalo  trio  Aniček (Svobodová, Sochová, Šimonová) a Terka Rumlenová, dále Kuba Pitoňák, Honza Rázl, Kuba Havlas a Pepa Zajpt.  Lesáci po velkých bojích nakonec obsadili 3.místo a díky vysokému bodovému zisku postoupili do krajského kola. Měli jsme i zástupce v jednotlivcích, kde si řada z nich také vybojovala postup do kraje.  V kraji školu U Lesa budou reprezentovat : Dina Bao, Petr Stehlík, Jarmila Nováková, Anička Klimentová.

Ostatní závodníci, mezi které patřili Honza Kolč, Aneta Tahalová, Anička Plchová, Erika Hofrová, Kristýna Jiroušová, Björn van Wassen, Filip Pittauer, Lukáš Polhoš, Jakub Šauer, Haštal Ort a Lukáš Bělka sice na postup nedosáhli, přesto si většina z nich vytvořila osobní rekordy v některé z pěti disciplín.


Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím do krajského kola, které se koná v pondělí 21.května ve Stráži pod Ralskem, držíme palce.

                                                                                                                                             

Kamila Chýlová, vyučující Tv