Jsou letní prázdniny

Karneval

Vloženo: 13.4.2018 | Zobrazeno: 229x
Letošní karneval na ZŠ U LESA se uskutečnil ve středu 21. března 2018. Tentokrát byl celý v režii Křemílka a Vochomůrky. Nejprve se oba skřítkové přivítali s rodiči, s dětmi a samotný karneval mohl začít.

Na začátku jsme se rozehřáli  tancem  na známé písničky. Poté byly na programu různé soutěže a hry o sladkosti. Tančilo se v párech, rozvazovaly uzlíky a nemohla chybět ani dětmi oblíbená židličkovaná.

I letos jsme mohli vidět spoustu nádherných masek, například čarodějnice, čerty, princezny, baletky, roboty, kovboje, draky a mnoho dalších. Porota to neměla vůbec jednoduché. První místo vyhráli motýl Emanuel s Makovou panenkou, na druhém místě se umístili kominíčci a třetí místo získal Hurvínek.

Po celé odpoledne hrála hudba a z jídelny zněl smích a veselé výskání. Jak děti, tak jejich rodiče se dobře bavili. Děkujeme všem, kteří se nebáli jít na taneční parket a užili s i s námi příjemné odpoledne. Kolegyním děkujeme za pomoc při soutěžích a vyhodnocování nejkrásnější masky.

Paní učitelky Kratochvílová, Lebrušková