Kotva
Kalendář akcí
4. školní týden
Zapojení školy v projektech

Projekt "Mléko do škol"

          

 

Projekt "Ovoce do škol"

  Ovoce a zelenina do škol


Projekt "Šablony 1" 
 
Mapa webu

Naši jazykáři vítězili

Vloženo: 21.2.2018 | Zobrazeno: 295x
V únoru se soutěžilo v cizích jazycích – konverzaci, poslechu, popisu obrázku či situace.

První přišla na řadu němčina a dopadla skvěle. V kategorii 6.-7. tříd přivezli naši žáci první a druhé místo, zvítězil Tadeáš Redlich, stříbrná skončila Běla Štěpánková (oba ze 7.C). Tato kategorie bohužel není postupová, ale věříme, že dětem kvalita a schopnost "prodat co dovedou" vydrží i nadále a třeba jednou ...

Ve starší kategorii určené žákům 8.-9. tříd obsadila Michaela Hlavačíková 4. místo rozdílem pouhého jednoho bodu a Laura Hlaváčková (obě z 9.C) skončila pátá.

Druhá byla soutěž v angličtině, jejíž termín se kryl s lyžařským kurzem sedmáků, a tak museli v mladší kategorii nastoupit šesťáci. Přáli jsme jim úspěch, ale zároveň jsme si uvědomovali nevýhodu oproti o rok starším soupeřům. Z výsledků jsme byli velmi mile překvapeni. Adam Filip vybojoval skvělé 3. místo v konkurenci 21 soutěžících, Markéta Dufková (oba ze 6.C) skončila přesně uprostřed výsledkové listiny.

Ve starší kategorii byla naším želízkem v ohni a favoritem Laura Hlaváčková (z 9.C) a klaplo to. Laura stejně jako v loňském roce zvítězila a čeká ji krajské kolo.


Ivana Kolčová