Úspěchy v Okresním kole ve sjezdovém lyžování a snowboardingu, 2. stupeň

Vloženo: 20.2.2018 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 334x | Zatím neupraveno
V pátek 9.února 2018 se na Polevsku pro žáky 2. stupně uskutečnilo Okresní kolo ve sjezdovém lyžování a snowboardingu.

Díky ataku chřipky sice výrazně prořídla startovní listina, přesto si Lesáci mezi slalomovými tyčemi vyjeli řadu medailových umístění.

Kategorie děvčat 8.-9. tříd : z celkového počtu jedenácti  závodnic  naše děvčata obsadila  všechna místa „ na bedně“ :  1.místo Simona Chýlová (8.C), 2.místo Terka Rumlenová (8.C), 3.místo Eliška Schandlová (9.C),  na 9.místě byla Vendy Ryšavá.

Kategorie chlapců 8.-9 .třída : z celkového počtu sedmi závodníků získal bronz Ondra Staňa (8.B).

Kategorie chlapců 6.-7. tříd : z celkového počtu třinácti závodníků jsme  „ brali“ stříbro a bronz:  2.místo Jakub Lajtkep , 3.místo Filip Adam (oba ze 6.C) , 4.místo Matěj Romanovský (7.B), 9. místo Haštal Ort (7.C).

Naši dva snowboarďáci  Vanesa Pleskotová (6.B) a Sandy Rydlo (8.A) získali stříbrné medaile.

Všem žákům děkujeme za velmi úspěšnou reprezentaci školy. Skol!

Kamila Chýlová, vyučující Tv